WSR5R1650FEA
MFR.Part #
WSR5R1650FEA
JLCPCB Part #
C4040517
Description
-65℃~+275℃ 165mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS