WSR5R1620FEA
MFR.Part #
WSR5R1620FEA
JLCPCB Part #
C4360399
Description
-65℃~+275℃ 162mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS