WSR2R3000FBA
MFR.Part #
WSR2R3000FBA
JLCPCB Part #
C4146264
Description
-65℃~+275℃ 2W 300mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount