WSR2R1620FEA
MFR.Part #
WSR2R1620FEA
JLCPCB Part #
C3919923
Description
-65℃~+275℃ 162mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS