RNC50J3701BRB14
MFR.Part #
RNC50J3701BRB14
JLCPCB Part #
C1463717
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors