WSR5R1650FBA
MFR.Part #
WSR5R1650FBA
JLCPCB Part #
C4121709
Description
-65℃~+275℃ 165mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount