WSR2R0249FTA
MFR.Part #
WSR2R0249FTA
JLCPCB Part #
C4348775
Description
-65℃~+275℃ 24.9mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount