RN55C16R2CB14
MFR.Part #
RN55C16R2CB14
JLCPCB Part #
C3438968
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors