WSR5R0115FBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR5R0115FBA
JLCPCB Part #
C4277353
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 11.5mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount