WSR2R2320FBA
MFR.Part #
WSR2R2320FBA
JLCPCB Part #
C4320356
Description
-65℃~+275℃ 232mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount