WSR3R1600FEA
MFR.Part #
WSR3R1600FEA
JLCPCB Part #
C4179163
Description
-65℃~+275℃ 160mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS