WSR2R1600FEA
MFR.Part #
WSR2R1600FEA
JLCPCB Part #
C3984801
Description
-65℃~+275℃ 160mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS