WSR5R1000FEK
MFR.Part #
WSR5R1000FEK
JLCPCB Part #
C4065555
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS