RN65E1501BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E1501BB14
JLCPCB Part #
C1432945
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors