P0805K61R9FNT
MFR.Part #
P0805K61R9FNT
JLCPCB Part #
C4070205
Description
-55℃~+155℃ 200mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS