WSR3R1300FEA
MFR.Part #
WSR3R1300FEA
JLCPCB Part #
C3958148
Description
-65℃~+275℃ 130mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS