WSR3R1800FEA
MFR.Part #
WSR3R1800FEA
JLCPCB Part #
C3921376
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS