WSR2R2490FBA
MFR.Part #
WSR2R2490FBA
JLCPCB Part #
C3922122
Description
-65℃~+275℃ 249mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount