WSR5R2700FEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR5R2700FEK
JLCPCB Part #
C4130184
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 270mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS