MAL213814332E3
MFR.Part #
MAL213814332E3
JLCPCB Part #
C1601479
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.14A@100Hz 10000hrs@105℃ 10V 130mΩ 15mm 30mm 3300uF ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS