WSR3R1320FEA
MFR.Part #
WSR3R1320FEA
JLCPCB Part #
C4084146
Description
-65℃~+275℃ 132mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS