WSR2R6980FTA
MFR.Part #
WSR2R6980FTA
JLCPCB Part #
C4197828
Description
-65℃~+275℃ 2W 698mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount