WSR33L300FBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR33L300FBA
JLCPCB Part #
C3913091
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 3.3mΩ 3W ±1% ±450ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount