WSR2R2980FTA
MFR.Part #
WSR2R2980FTA
JLCPCB Part #
C4249808
Description
-65℃~+275℃ 298mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount