WSR2R3480FTA
MFR.Part #
WSR2R3480FTA
JLCPCB Part #
C4177930
Description
-65℃~+275℃ 2W 348mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount