WSR3R0402FEK
MFR.Part #
WSR3R0402FEK
JLCPCB Part #
C4242787
Description
-65℃~+275℃ 3W 40.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS