WSR2R2980FEA
MFR.Part #
WSR2R2980FEA
JLCPCB Part #
C4034627
Description
-65℃~+275℃ 298mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS