WSR2R6000FTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R6000FTB
JLCPCB Part #
C4341379
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 600mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount