WSR2R3050DTA
MFR.Part #
WSR2R3050DTA
JLCPCB Part #
C4132382
Description
-65℃~+275℃ 2W 305mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount