WSR2R5900FEA
MFR.Part #
WSR2R5900FEA
JLCPCB Part #
C4245608
Description
-65℃~+275℃ 2W 590mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS