WSR2R5100FEA
MFR.Part #
WSR2R5100FEA
JLCPCB Part #
C4159034
Description
-65℃~+275℃ 2W 510mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS