1.5SMC10CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5SMC10CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C1981964
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW@10/1000us 10.5V 103A@10/1000us 10uA 14.5V 8.55V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS