WSR2R5100FTB
MFR.Part #
WSR2R5100FTB
JLCPCB Part #
C4159075
Description
-65℃~+275℃ 2W 510mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount