WSR34L300FEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR34L300FEA
JLCPCB Part #
C4008561
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 3W 4.3mΩ ±1% ±300ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS