WSR2R2100FTB
MFR.Part #
WSR2R2100FTB
JLCPCB Part #
C4227805
Description
-65℃~+275℃ 210mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount