WSR2R5600FTB
MFR.Part #
WSR2R5600FTB
JLCPCB Part #
C4317896
Description
-65℃~+275℃ 2W 560mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount