WSR3R2000JEA
MFR.Part #
WSR3R2000JEA
JLCPCB Part #
C4302491
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 3W ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS