WSR2R5200FTA
MFR.Part #
WSR2R5200FTA
JLCPCB Part #
C4036828
Description
-65℃~+275℃ 2W 520mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount