WSR2R3900JBA
MFR.Part #
WSR2R3900JBA
JLCPCB Part #
C6357861
Description
-65℃~+275℃ 2W 390mΩ ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount