WSR2R3000JBA
MFR.Part #
WSR2R3000JBA
JLCPCB Part #
C4088536
Description
-65℃~+275℃ 2W 300mΩ ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount