WSR2R1000JBA
MFR.Part #
WSR2R1000JBA
JLCPCB Part #
C3982935
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2W ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount