WSR2R3900FBA
MFR.Part #
WSR2R3900FBA
JLCPCB Part #
C4182827
Description
-65℃~+275℃ 2W 390mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount