WSR5R2000DTB
MFR.Part #
WSR5R2000DTB
JLCPCB Part #
C4151725
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount