CRCW25121K91FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25121K91FKEGHP
JLCPCB Part #
C4323271
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1.91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS