WSR2R3620DEA
MFR.Part #
WSR2R3620DEA
JLCPCB Part #
C3991927
Description
-65℃~+275℃ 2W 362mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS