WSR2R3300DEA
MFR.Part #
WSR2R3300DEA
JLCPCB Part #
C4243955
Description
-65℃~+275℃ 2W 330mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS