WSR2R3570DEA
MFR.Part #
WSR2R3570DEA
JLCPCB Part #
C3976045
Description
-65℃~+275℃ 2W 357mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS