WSR2R2200FEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R2200FEK
JLCPCB Part #
C3976086
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS