36DE233G010AA2A
MFR.Part #
36DE233G010AA2A
JLCPCB Part #
C1614081
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 10V 12.7mm 23000uF 57.2mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS