WSR2R3400DEA
MFR.Part #
WSR2R3400DEA
JLCPCB Part #
C4314584
Description
-65℃~+275℃ 2W 340mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS